پنج شنبه, 01 سرطان 1396

 

 

مقام‌های محلی تخار می‌گویند در نتیجه‌ی یک آتش سوزی مهیب در شهر تالقان نزدیک به ده سرای چوب فروشی که شامل حدود ۷۰۰ دوکان می‌شود، حریق شده است.

مطالعه بیشتر...

رکس تیلرسن وزیر خارجه امریکا می‌گوید این کشور درحال بررسی تحریم کشورهای است که به گونه غیرقانونی با کوریای شمالی معامله‌ای تجاری دارند.

مطالعه بیشتر...

پس از تحریم‌های کشورهای گلف بر قطر، اکنون ترکیه ایران خواهان برداشتن این تحریم‌ها شده و صدها تن مواد خوراکی و مصرفی به قطر فرستاده اند.

مطالعه بیشتر...

دونالد ترامپ، رییس جمهور امریکا با پشتیبانی از منزوی کردن قطر، گفته است که این کشور یکی از حامیان تاریخی هراس افگنان در سطح بسیار بلند بوده است.

مطالعه بیشتر...

رییس جمهور امریکا هشدار می‌دهد که زمان حمایت مالی و نظامی از هراس‌افگنان پایان یافته چنانچه در نشست سران پنجاه کشور عربی در ریاض، در مورد منزوی کردن قطر بخاطر حمایت از هراس‌افگنی، تصمیم گرفته شده بود.

مطالعه بیشتر...

رسانه‌های ایران نگاشته اند که شمار قربانیان آرامگاه آیت‌الله خمینی و حمله بر پارلمان ایران، به ۱۲ کشته و ۴۲ زخمی رسیده است.

مطالعه بیشتر...

عربستان سعودی، مصر، بحرین و امارات متحد عربی با متهم کردن قطر به به بی‌ثباتی منطقه، رابطه‌های دیپلوماتیک خود را با این کشور قطع کرده‌‌اند.

مطالعه بیشتر...

جیمز متیس، وزیر دفاع امریکا در واکنش به آزمایش موشکی دیروز کوریای شمالی گفته است که اگر برنامه‌ی هسته‌یی کوریای شمالی از راه دیپلوماتیک حل نشود، جنگ با این کشور فاجعه بار خواهد بود.

مطالعه بیشتر...

شماری از رسانه‌های و سیاستمداران پاکستان گفته‌اند که پاکستان در نشست رهبران کشورهای اسلامی – عربی و امریکا به حاشیه کشیده و نواز شریف نخست وزیر این کشور تحقیر شده است.

مطالعه بیشتر...

در نتیجه‌ی یک حمله‌ی انتحاری در شهر منچستر بریتانیا ۲۱ کشته و بیش از ۵۵ تن دیگر زخمی شده اند.

مطالعه بیشتر...

1TV Afghanistan © 2017