جهان
سه شنبه, 28 سنبله 1396

 

 

گروهی از مسلمانان روهینگیا موسوم به ارتش آزادی بخش به هدف اجازه دادن به فعالیت‌های انسان‌دوستانه در منطقه‌های جنگ زده، با دولت میانمار از امروز، یکشنبه، آتش بس یک طرفه کرده است.

مطالعه بیشتر...

افزون بر ایالت فلوریدا، فرمانداران ایالت‌های جورجیا، کارولینا و میامی نیز وضعیت اضطراری اعلام کرده و دستور تخلیه فوری میلیون‌ها نفر را در مناطق پرخطر صادر کرده اند.

مطالعه بیشتر...

حکومت افغانستان "قتل عام مظلومانه‌ی" مسلمانان روهینگیا در میانمار را به شدت محکوم کرده است.

مطالعه بیشتر...

بر اساس تازه‌ترین گزارش‌ها، در یک هفته‌ی گذشته ۱۸ هزار مسلمان روهینگیا به دنبال خشونت‌ها در ایالت راخین در غرب میانمار به بنگله‌دیش فرار کرده‌اند.

مطالعه بیشتر...

یک فرمانده‌ی ارشد امریکایی درعراق گفته است که ابوبکر البغداد، رهبر گروه داعش هنوز زنده است و احتمالن در سوریه به سر می‌برد.

مطالعه بیشتر...

دونالد ترامپ، رییس جمهور امریکا در واکنش به آزمایش اخیر موشکی کوریای شمالی گفته است که بحران هسته‌ای این کشور از راه های گفتگو قابل حل نیست.

مطالعه بیشتر...

سفر الیس ویل، معین وزارت خارجه‌ی امریکا در امور آسیای جنوبی که قرار بود امروز، ششم اسد، صورت بگیرد، به تقاضای حکومت پاکستان به تعویق افتاد.

مطالعه بیشتر...

یک سازمان خیریه‌ی بشردوستانه‌ی مسلمان در لندن پایتخت بریتانیا در کنار تهیه‌ی غذا برای بی‌خانمان‌های این شهر، بزرگترین سمبوسه‌ی جهان را برای آنان تهیه کرد.

مطالعه بیشتر...

دونالد ترامپ رییس جمهوری امریکا با تاکید بر ارزش‌های انسانی جامعه امریکا، خواستار وحدت ملی در میان اقشار مختلف کشورش شده است.

مطالعه بیشتر...

حکومت عربستان سعودی توقع دارد که امسال رقم حاجی‌ها ۲۴ درصد ازدیاد پیدا کند.

مطالعه بیشتر...

1TV Afghanistan © 2017