جهان
سه شنبه, 02 جوزا 1396

 

 

شماری از رسانه‌های و سیاستمداران پاکستان گفته‌اند که پاکستان در نشست رهبران کشورهای اسلامی – عربی و امریکا به حاشیه کشیده و نواز شریف نخست وزیر این کشور تحقیر شده است.

مطالعه بیشتر...

در نتیجه‌ی یک حمله‌ی انتحاری در شهر منچستر بریتانیا ۲۱ کشته و بیش از ۵۵ تن دیگر زخمی شده اند.

مطالعه بیشتر...

دونالد ترامپ، رییس جمهوری امریکا در ادامه‌ی سفرش به خاور میانه، وارد اسراییل شد. او قرار است که با بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر این کشور دیدار کند.

مطالعه بیشتر...

رهبران کشورهای اسلامی در عربستان، به توافق‌نامه‌ای دست یافتند که بر بنیاد آن از پشتیبانی مالی هراس‌افگنان جلوگیری می‌شود و همچنین کسانی که به آنان پول می‌فرستند مورد پیگرد قانونی قرار می‌گیرد.

مطالعه بیشتر...

حسن روحانی در دوازدهمین دروه‌ی انتخابات ریاست جمهوری ایران با کسب ۵۷ درصد رای‌ها پیروز انتخابات و برای دومین بار پی در پی رییس جمهوری این کشور شد.

مطالعه بیشتر...

در دوازدهمین دور انتخابات ریاست جمهوری ایران، امروز نزدیک به ۶۰ میلیون ایرانی به منظور تعین رییس جمهور آینده‌ی کشورشان رای دادند.

مطالعه بیشتر...

یک دیپلومات ارشد کوریای شمالی گفته است که کشورش "تحت شرایط مناسب" آماده‌ی گفت‌وگو با امریکا است.

مطالعه بیشتر...

مقام های پاکستانی تایید کرده اند که در نتیجه‌ی انفجاری در ایالت بلوچستان این کشور ۲۵ تن کشته و ۳۵ تن دیگر زخمی شده اند.

مطالعه بیشتر...

یاقته‌های تازه‌ی موسسه‌ی بین‌المللی مطالعات استراتیزیک لندن نشان می‌دهد که مکسیکو پس از سوریه دومین کشوری است که بالاترین آمار قتل عمدی را در سال ۲۰۱۶ میلادی داشته است.

مطالعه بیشتر...

دولت امریکا اعلام کرده است که دونالد ترامپ رییس جمهوری این کشور رییس پولیس فدرال (اف بی آی) را به دلیل روش بررسی ایمیل‌های هیلری کلینتون، اخراج کرده است.

مطالعه بیشتر...

1TV Afghanistan © 2017