پنج شنبه, 01 سرطان 1396

 

 

دانشمندان به تازگی سیاره‌ای را کشف کردند که حرارت سطح آن بیش از ۴ هزار درجه سانتیگراد است. دانشمندان گفته‌اند که گرمی این سیاره تقریبن به داغی خورشید است.

مطالعه بیشتر...

اپل آیدی یک حساب کاربری است که از طریق آن دارنده‌ی گوشی آیفون می‌تواند از طریق آیتونز و اپ استور کارهایی چون دانلود نرم افزار، ثبت سفارش، اپدیت نرم‌ افزار، نقل گیری از اطلاعات، محافظت از گوشی و کارهای دیگر را انجام بدهد.

مطالعه بیشتر...

بر بنیاد یک پژوهش تازه، انستاگرام از لحاظ تاثیرگذاری بر سلامت روان جوانان بدترین شبکه‌ی اجتماعی شناخته شده است.

مطالعه بیشتر...

شماری از هکران که تا هنوز مکان و هویت‌شان مشخص نشده است امروز "شنبه،۲۳ثور" به بیش از ۷۵ هزار کمپیوتر در یکصد کشور جهان حمله کرده و از این طریق، خواهان پول و باج شدند.

مطالعه بیشتر...

شبکه‌ی اجتماعی فیسبوک اخیرن شکلک‌های خود را گسترش داد و به بخش "نظر یا comment" رساند؛ اکنون کاربران این شبکه‌ی وسیع اجتماعی می‌توانند توسط آنها در نظر نیز احساس‌ خود را ابراز کنند.

مطالعه بیشتر...

شرکت نیورالینک در تلاش ایجاد دستگاهی است که توسط آن بتواند مغز انسان را با یک دستگاه کمپیوتری ارتباط بدهد.

مطالعه بیشتر...

مسوولان شرکت فیسبوک اعلام کرده اند که تلاش دارند تا با راه اندازی طرح تکنالوژی تازه و اسرار‌آمیز، فکر انسان را بخواند و سپس آنرا روی کمپیوتر بنویسد.

مطالعه بیشتر...

ممکن بارها در جریان کار کردن با گوشی‌ هوشمندتان، چت هید (Chat Head) پیام رسان فیسبوک برای شما مزاحمت ایجاد کرده باشد و شما می‌خواهید که این گزینه را غیر فعال کنید، ولی نمی‌دانید که چگونه. در این مطلب به گونه‌ی ساده به شما راهنمایی شده است.

مطالعه بیشتر...

یک کارمند و متخصص بخش تکنالوژی معلوماتی در چین روبات را ساخته است که رنج را که از زنده گی تنهایی و دشواری‌های دوست یابی می‌برد، برطرف کند و همسر به میل خودش را داشته باشد.

مطالعه بیشتر...

شرکت تلگرام اعلام کرده است که کاربران این شبکه‌ی اجتماعی در کشورهای غربی اروپا می‌توانند از روز پنچشنبه (۱۱ حمل) به همدیگر زنگ بزنند و تماس صوتی داشته باشند.

مطالعه بیشتر...

1TV Afghanistan © 2017