تکنالوژی
دوشنبه, 07 حمل 1396

 

 

با طرح تازه فیسبوک مسنجر بنام  "روزشما" یا (Your Day) حالا شما عکس‌ها و لحظات تانرا با استفاده از ۵۰۰۰ نوع فریم، افکت و ستیکر می‌توانید ثبت و با دوستانتان درمیان بگذارید.

مطالعه بیشتر...

سندهای منتشر شده از سوی ویکی لیکس نشان می‌دهد که سازمان جاسوسی امریکا "سی آی ای" با استفاده از یک نرم افزار رمزگذاری می‌تواند که مسنجر و حتا موتر شما را در اداره‌ی خود داشته باشد.

مطالعه بیشتر...

شرکت انتل با خرید یک شرکت موترهای خودکار" موبایلی" با هزینه‌ی ۱۵.۳ میلیارد دالر امریکایی، توانست ریکارد معامله با بلندترین هزینه را رقم بزند.

مطالعه بیشتر...

هفده سال پس از آغاز اولین نسخه‌ نوکیای ۳۳۱۰ که به علت کیفیت عالی و به ویژه سرگرمی مار " اسنک گیم" محبوبیت زیادی در میان کاربران داشت، حال نسخه‌ی جدیدش را با ویژگی‌های متقاوت به دنیای تکنالوژی معرفی می‌کند.

مطالعه بیشتر...

اکنون کاربران شبکه‌‎ی اجتماعی انستاگرام می‌توانند که تا ۱۰ عکس و ویدیو را به گونه‌ی همزمان و در یک پست واحد برای علاقه‌مندان خود پخش کنند.

مطالعه بیشتر...

شهرداری کابل برنامه‌ی تازه‌ی "آدرس‌یابی" را آغاز کرده است که بر اساس آن پیدا کردن آدرس مورد نظر در شهر کابل سهل‌تر و مطابق معیار‌های پیشرفته شهری می‌شود.

مطالعه بیشتر...

شبکه‌ی اجتماعی توییتر اعلام کرده است که برای مخفی کردن توییت‌های آزاردهنده و توهین‌آمیز، اقدام‌های تازه‌ای را در پیش می‌گیرد.

مطالعه بیشتر...

مقام‌های محلی در ایالت کارناتانا در جنوب هند گفته‌اند که شرکت اپل تصمیم دارد تولید اپل را در این ایالت آغاز کند.

مطالعه بیشتر...

بر بنیاد گزارش‌ها کارکنان شبکه‌ی اجتماعی توییتر برای مقابله با طرح مهاجرت ترامپ یک میلیون دالر به اتحادیه‌ی آزادی‌های مدنی در امریکا اهدا کرده است.

مطالعه بیشتر...

گزارش‌ها از دنیای فن آوری می‌رساند که شرکت اپل حذف اپلیکیشن‌های ایرانی را از اپل استور گوشی‌های آیفون، شروع کرده است.

مطالعه بیشتر...

1TV Afghanistan © 2016