صحت
جمعه, 30 سرطان 1396

 

 

انجمن قلب امریکا دریافته است که روغن ناریال سرشار از اسید چرب اشباع شده است که و سبب افزایش کلسترول (چربی خون) می‌شود.

مطالعه بیشتر...

پژوهشگران به تازگی ماده‌ی جدیدی را روی انسان آزمایش کرده‌اند که می‌تواند کلسترول (چربی خون) را به گونه‌ی طولانی مدت کاهش بدهد و از بروز بیماری‌های قلبی ناشی از آن، جلوگیری کند.

مطالعه بیشتر...

رسانه‌ها گزارش داده اند که یک بانوی بیست ساله سوار بر هواپیمای مسافربری، در مسیر پرواز روز یکشنبه از عربستان سعودی به جنوب هند، یک کودک را به دنیا آورد و تکت مجانی دایمی برای فرزندش هدیه گرفت.

مطالعه بیشتر...

ماه روزه داری و عبادت مستلزم رژیم غذایی صحی و مناسب است، در غیر آن؛ روزه گرفتن در روزهای دراز و گرم، به بدن شما ضرر رسانیده می‌تواند.

مطالعه بیشتر...

یافته‌های یک پژوهش نشان می‌دهد که خوردن یک تخم مرغ در روز احتمالن سبب افزایش قد کودکان خردسالی می‌شود که دچار سوی تغذیه هستند.

مطالعه بیشتر...

پژوهشگران در امریکا دریافته‌اند که آب سرد نیز می‌تواند به میزان آب گرم در از بین بردن میکروب‌ها دستها موثر باشد. پیش از این چنین اندیشه وجود داشت که آب گرم بیش از آب سرد کشنده‌ی میکروب است.

مطالعه بیشتر...

همه از منفعت‌های معنوی روزه گرفتن در ماه مبارک رمضان باخبر هستیم، اما آیا می‌دانید که روزه داری سبب سلامتی بدن نیز می‌شود.

مطالعه بیشتر...

مسلمانان جهان همه ساله ماه مبارک رمضان را به گونه‌ی ویژه به عبادت، درونگرایی، خواندن قرآن کریم و روزه داری مشغول می‌شوند.

مطالعه بیشتر...

فقط چند روز دیگر تا ماه مبارک رمضان باقی مانده است و اگر شما برنامه دارید که در این ماه ورزش را ترک کنید، به شما توصیه می‌کنیم که یک بار دیگر در این مورد بیاندیشید.

مطالعه بیشتر...

برنامه‌ای تحت نام "بازگشت به سوی سلامتی" در یکی از مرکز‌های ترک اعتیاد ولایت هرات امروز (چهارشنبه، ۲۰ ثور) برگزار شد.

مطالعه بیشتر...

1TV Afghanistan © 2017