چهارشنبه, 03 جوزا 1396

 

 

فقط چند روز دیگر تا ماه مبارک رمضان باقی مانده است و اگر شما برنامه دارید که در این ماه ورزش را ترک کنید، به شما توصیه می‌کنیم که یک بار دیگر در این مورد بیاندیشید.

مطالعه بیشتر...

برنامه‌ای تحت نام "بازگشت به سوی سلامتی" در یکی از مرکز‌های ترک اعتیاد ولایت هرات امروز (چهارشنبه، ۲۰ ثور) برگزار شد.

مطالعه بیشتر...

آیا می‌خواهید که یک شخص بهتر و دلسوز باشید؟ پس شما نیاز دارید که یک کتاب مفید را بردارید و بخوانید؛ زیرا پژوهش‌های تازه نشان می‌دهد که مطالعه‌ی منظم می‌تواند انسان‌ها را مهربان‌تر و دلسوزتر بکند.

مطالعه بیشتر...

معمولن با افزایش سن مشکل ضعیفی حافظه و ذهن برای شماری زیادی از بزرگسالان پیش می‌آید؛ همچنین ممکن است که در سن جوانی نیز این معضل را داشته باشیم. این مشکل عامل‌های متفاوت می‌تواند داشته باشد، ولی حل کردن آن ناممکن نیست.

مطالعه بیشتر...

جوانی، شفافیت، درخشش و زیبایی پوست رغبت‌هایست که نه تنها بانوان؛ بلکه آقایان نیز در پی آنهاست. شاید چشمه‌ای برای جوان شدن وجود نداشته باشد، اما غذاهایی که می‌خوریم و رفتاری که با بدن خود می‌کنیم می‌تواند مانع سالخوردگی بدن و سبب جوانی آن شود.

مطالعه بیشتر...

شفاخانه‌ی جراحی اعصاب شیخ زاید که به کمک مالی امارت متحده عربی در کابل ساخته شده بود، امروز (شنبه، ۲۶ حمل) گشایش یافت.

مطالعه بیشتر...

سازمان جهانی صحت به تازگی اعلام کرده است که حدود ۲.۲ میلیون شهروند افغانستان از افسردگی و اضطراب رنج می‌برند.

مطالعه بیشتر...

آیا شما وظیفه‌ای دارید که مجبورید بیشتر وقت‌تان را در پشت میز مصرف کنید؟ متوجه باشید، نشستن پشت میز بدون وقفه، بدون تحرک‌ و برای مدت طولانی سبب مشکل‌هایی می‌شود که اصلن به قلب و صحت شما خوب نیست.

مطالعه بیشتر...

سفید شدن موی سر در جوانی یکی از دغدغه‌هایی است که عده‌ی زیادی از جوانان امروزه با آن دست و پنجه نرم می‌کنند. سفید پیش از وقت موها علت‌هایی دارد که با دانستن آن می‌توان از این مشکل جلوگیری کرد.

مطالعه بیشتر...

وزارت صحت‌ عامه‌ی افغانستان خبر داد که در سال جاری دو واقعه‌ی مثبت فلج کودکان در ولایت‌های کندهار و هلمند و یک واقعه‌ی مشکوک در کندز ثبت شده است.

مطالعه بیشتر...

1TV Afghanistan © 2017