افغانستان
پنج شنبه, 10 حمل 1396

 

 

سفارت ایالات متحد امریکا در کابل شش کارمندش را به دلیل "استفاده کردن یا داشتن مواد مخدر" برکنار کرده است.

مطالعه بیشتر...

مسوولان در نهاد پژوهشی دیدبان شفافیت افغانستان گفته‌اند که هیچ کدام از اصلاح‌هایی که حکومت وحدت ملی در نشست‌های بین‌المللی در بخش معادن کشور تعهد کرده بود، تطبیق نشده است.

مطالعه بیشتر...

راضیه منگل، نماینده‌ی مردم پکتیا در مجلس نمایندگان مدعی شده که پسر عبدالله حبیبی وزیر دفاع ملی افغانستان به او "اخطاریه" ارسال کرده است.

مطالعه بیشتر...

مقام‌ها در شورای امنیت ملی امریکا خبر داده‌اند که کاخ سفید به گونه‌ی دقیق وضعیت در افغانستان، به ویژه هلمند، را زیر نظر دارد و هم اکنون کُلیت جنگ افغانستان از سوی حکومت امریکا بررسی می‌شود.

مطالعه بیشتر...

اداره توزیع شناسنامه های برقی اعلام کرد که قرار است مرحله‌ی آزمایشی توزیع شناسنامه‌ها، تا سه ماه دیگر در پایتخت آغاز شود.

مطالعه بیشتر...

اتحادیه‌ی اروپا از نقش رو به افزایش روسیه در افغانستان نگران شده و از چین می‌خواهد تا به عنوان یک قدرت در حالت ظهور، در این زمینه مسوولانه عمل کند.

مطالعه بیشتر...

قرار است در روزهای نزدیک یک هیات بلند پایه‌ی امریکایی متشکل از شورای امنیت و وزارت دفاع این کشور به افغانستان سفر کند.

مطالعه بیشتر...

مقام‌های وزارت دفاع ملی افغانستان از برکناری ۱۳۹۴ کارمندش که متهم به فساد اداری هستند، خبر داد.

مطالعه بیشتر...

حکومت وحدت ملی افغانستان قرار است تا کمتر از ده روز آینده شخص‌های تازه را برای عضویت در کابینه و شورای عالی قضا به مجلس نمایندگان معرفی کند.‌

مطالعه بیشتر...

سرور دانش معاون دوم ریاست جمهوری افغانستان و پرنیلا کاردل نماینده‌ی خاص سرمنشی سازمان ملل متحد در افغانستان امروز در دفتر کاری آقای دانش روی برگزاری انتخابات پیشرو گفت‌وگو کردند.

مطالعه بیشتر...

1TV Afghanistan © 2016