افغانستان
سه شنبه, 28 سنبله 1396

 

 

آصف مهمند عضوی پیشین شورای ولایتی بلخ می‌گوید که تا کنون هیچ نهادی به پرونده اش رسیده‌گی نکرده است.

مطالعه بیشتر...

گلبدین حکمتیار رهبر حزب اسلامی افغانستان در جریان سفرش به ولایت هرات گفته است باید به حکومت‌های مستقل در ولایت‌ها و ریاست‌های مستقل در وزارت خانه‌های کشور نقطه‌ی پایان داده شود.

مطالعه بیشتر...

دفتر هماهنگی کمک‌های بشردوستانه سازمان ملل متحد در یک گزارش تازه نگاشته است که گروه داعش در هفت ولایت افغانستان نفوذ کرده است.

مطالعه بیشتر...

ارگ ریاست جمهوری می‌گوید قرار است اشرف غنی رییس جمهور کشور در مجمع عمومی سازمان ملل متحد بر نابودی بی درنگ پناه گاه‌های امن هراس‌افگنان در خاک پاکستان تاکید کند.

مطالعه بیشتر...

سازمان استخباراتی امریکا، سی آی ای، در هفتادمین سالگرد تاسیسش نام مکمل جاسوسی را افشا کرد که در سال ۱۳۸۰ زندگی حامد کرزی رییس جمهوری پیشین افغانستان را در یک حمله نجات داده بود.

مطالعه بیشتر...

شاهد خاقان عباسی نخست وزیر پاکستان گفته‌هایی را که به نقل از او در مورد حمله‌ی چهارراهی زنبق کابل در  یک روزنامه‌ی پاکستانی چاپ شده بود "رد" کرد.

مطالعه بیشتر...

جیمز متیس وزیر دفاع امریکا گفته که کشورش تصمیم گرفته است که بیش از سه هزار سرباز دیگر به افغانستان بفرستد.

مطالعه بیشتر...

مقام‌های وزارت دفاع کشور می‌گویند در جریان عملیات نیروهای امنیتی افغان در چهارده ولایت کشور، تلفات سنگین به هراس افگنان وارد شده است.

مطالعه بیشتر...

رییس جمهور غنی در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل متحد در نیویارک، با نخست وزیر پاکستان دیدار و گفت‌وگو می‌کند.

مطالعه بیشتر...

بر بنیاد گزارش‌ها، بیش از یک صدو هفتاد دانش آموز مکتب‌های افغان-ترک در سال جاری میلادی در مسابقه‌های بین المللی اشتراک کرده و با دست پر به کشور بر گشته اند.

مطالعه بیشتر...

1TV Afghanistan © 2017